wtorek, 15 grudnia 2015

Kanwy z nadrukiem własnym


Twoi znajomi lub krewni spodziewają się dziecka, a ty nie masz pomysłu na prezent? A może zbliża się Pierwsza Komunia Święta twojego chrześniaka? Proponujemy, ciekawy, bardzo oryginalny pomysł, a mianowicię kanwę z własnym nadrukiem. Dla miłośników haftu to prawdziwa gratka, więc jeśli jeszcze nie znasz tej techniki, warto się z nią zapoznać.


 Współcześnie sklepy internetowe wychodzą naprzeciw potrzebom klienta. Klienci mogą zawsze napisać, jakim produktem bądź usługą są zainteresowani. Jeżeli zainteresowanie jest szerokie – sklep zazwyczaj stara się stworzyć taki produkt lub usługę, który będzie odpowiadał klientom. W taki właśnie sposób działają sklepy oferujące kanwy z nadrukiem na zamówienie. Jak mówią ich właściciele, wiele osób pytało ostatnio o możliwość przygotowania wzorów do haftu wedle ich projektów i zgodnie z sugestiami trzeba było umożliwić klientom sposób na taki wariant haftu.

Jak zaprojektować własny nadruk? Jest to bardzo proste, wystarczy wejść na stronę główną sklepu udostępniającego taką usługę i odszukać dział zatytułowany "kanwy z nadrukiem z własnym napisem". Następnie należy kliknąć obrazek i wpisać wybrany przez siebie napis (może to, być imię dziecka, data urodzenia, albo napis: "Pierwsza Komunia Święta"). Potem można umieścić napis, w miejscu, które nam najbardziej odpowiada, kliknąć ikonkę koszyka, znajdującą się w prawym górnym rogu i dokonać zakupu. Haft z własnym nadrukiem to bardzo dobry pomysł na prezent z tych dwóch okazji. Po pierwsze nie jest standardowy. Po drugie dziecko będzie miało pamiątkę na długie lata, którą może wykorzystać jako ozdobę do swojego pokoju.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz